-60% dla członków! zł 29.95 zamiast zł 50!

Logo

10 tajnych wskazówek na więcej zwycięstw w WL! 😱🥇

Twoje korzyści

Wyjaśnione w skrócie

W 10 krótko podsumowanych wskazówkach otrzymujesz wszystkie dane wejściowe, których potrzebujesz, aby osiągać lepsze wyniki w WL. Czas czytania to maksymalnie jedna godzina, więc możesz od razu zacząć je wdrażać!

Lepsze nagrody

Dzięki tym wskazówkom masz gwarancję lepszych wyników w Weekend League. Otrzymasz również lepsze nagrody i będziesz lepiej radził sobie w turniejach.

Kontakt do Pro-Gamers

Pomimo tego, że nie jest to coaching, będziesz miał kontakt z e-sportowcami, którzy zawsze chętnie pomogą Ci w każdym pytaniu! Mamy 3 e-sportowców na PS, 2 na XBOX i 2 na PC.

Dla początkujących i profesjonalistów

Wskazówki są wyjaśnione w taki sposób, że zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy mogą je łatwo wdrożyć. W ten sposób można bezpośrednio osiągnąć pierwsze sukcesy.

Bezpośredni dostęp do Ebook

Po złożeniu zamówienia otrzymasz plik PDF do pobrania na stronie potwierdzenia zamówienia, a także drogą mailową. Ebook można czytać na komputerach, smartfonach, tabletach i czytnikach ebooków. O aktualizacjach będą Państwo informowani bezpłatnie drogą mailową.

10 tajnych wskazówek WL! (Ebook)

zł 29.95 zł 60

Ten poradnik zawiera 10 wskazówek gwarantowanych, które pomogą ci wygrać więcej meczów w FUT Champions. Pracowaliśmy z najlepszymi graczami z rankingów FUT Champions, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze możliwe nagrody.

Skondensowaliśmy 10 wskazówek tak, że możesz pracować przez ten ebook w mniej niż godzinę i zastosować wskazówki bezpośrednio.

Ten ebook może być czytany na każdym komputerze, smartfonie, czytniku ebooków...

Co mówią nasi członkowie

"Super!!! Świetne wskazówki i triki, a wszystko to za kilka złotych. Mam nadzieję, że wkrótce będzie więcej od Ciebie!"

Kula

Oryginalnie opublikowane na Instagram

"Świetny team i zawsze jest dla każdego. 100% szans na bycie lepszym, niezależnie od trybu. Dobry wysiłek ze strony ludzi z esportu, aby wyjaśnić i udoskonalić grę dla nas normalnych."

Loczek_

Oryginalnie opublikowane na Instagram

"Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Bardzo pomocne dla początkujących, ale również odpowiednie dla doświadczonych graczy, takich jak ja."

KrystekYT

Oryginalnie opublikowane na FC-reviews

"Zazwyczaj nie czytam książek, ale tutaj było to naprawdę łatwe i zilustrowane zdjęciami. Wszystko było pomocne i łatwe do zrozumienia - super!"

Andrzej Kondracki

Oryginalnie opublikowane na FC-reviews

"Ebook kupiłem dla syna w prezencie. Sam nie znam się na FIFA, ale mój syn był bardzo zadowolony i po kilku dniach powiedział, że nauczył się już wielu rzeczy, których wcześniej nie wiedział. Skoro nawet dzieci zaczynają czytać, to musi być dobrze :)"

Szymon Rainko

Oryginalnie opublikowane na Facebook

"Wspaniale! ✔🚀"

Bartek P.

Oryginalnie opublikowane na Instagram

Language & Currency

fut-academy logo des erfolgreichsten trading services für fifa ultimate team

Social Media

This website is not affiliated with nor endorsed by EA Sports or Facebook.